KAUBAMÄRGID

Wella professionals

WELLA PROFESSIONALS

Wella Professionalsi jaoks on kõige olulisemad kaunid juuksed. Ja nii on see olnud juba üle 140 aasta. Meie loodud pärand põhineb murranguliste värvi-, hooldus- ja stiliseerimisuuenduste pakkumisel juuksuritele. Teame, et iga juuksur loob muutuseid, vormides oma igapäevatöös klientide soenguid ning kuuludes ilutrende loovasse ja arendavasse kogukonda.
Jälgige meie tegemisi Instagramis @wellaprofessionals.estonia ning täägige oma parimad tööd teemaviitega #wellahair ja kontoga @wellahair, et saaksime teie töid jagada oma digikanalites!
Tutvuge kõige uuemate trendide, soengute ja värviinspiratsioonidega, mille autoriks on meie enda WELLA perekond

KADUS PROFESSIONAL

Kaduse kureeritud tootevalik on soodne ja kasutajasõbralik ning selle kasutamisel saavad juuksurid olla kindlad, et tooted pakuvad iga kord ja iga kliendi jaoks usaldusväärseid tulemusi. Tahame võimaldada sõltumatutel juuksuritel oma tegevuse laiendamist ja keskendumist nende jaoks kõige olulisemale: klientidele ja oskustele. Usume, et teie partnerid peaksid pakkuma enamat kui ainult tooteid. Seetõttu lõime lihtsa ja põhjaliku koolitusprogrammi, mis põhineb meie „Learn It, Live It and Share It“ lähenemisel.
Oleme armastust ja kirge täis bränd, mis aitab Teil olla see suurepärane juuksur, kes alati olla tahtsite.

O∙P∙I

OPI asutas Los Angeleses Suzi Weiss Fischmann, raputades 1980-ndate küünelakimaailma kultusliku kujuga pudelite, kvaliteetsete toonide ja ainulaadsete lõbusate nimedega. Nüüdseks kogu maailmas #1 salongibrändiks saanud OPI on professionaalide esimene valik, hinnatud kasutajate poolt ja sage esineja popkultuuris. Meie eesmärk on muuta maailma värvidega, sest usume, et värvid lisavad elule emotsioone.
Erakordse koostise, moekate värvitoonide ja ikooniliste nimedega OPI tugevalt pigmenteeritud küünelakid on rikkalikud, kauapüsivad ja kriimukindlad. Igaastased mitmed erikollektsioonid on terndikad ja alati väga oodatud.

SEBASTIAN PROFESSIONAL

REEGLID EI KEHTI. Usume, et meie isikupära on liiga värvikirev, et esindada seda ainult ühe soenguga. Seetõttu ei püsi me kunagi paigal. Rikume reegleid ja väljume piiramatute uuendustega tavapärasusest. Me ei taha trende järgida, tahame neid luua. Kasutame oma teadmiseid ja kogemusi uuenduslike stiliseerimisvõimaluste jagamiseks. Näitame, kuidas juukseid kontrollida, mitte lasta neil ennast kontrollida. Ja seda, kuidas ületada oma kogemuste ja võimete piir, et saavutada ennenägematu meisterlikkus.

Sebastian SebMan

SEB MAN

SEB MAN tutvustab juuksehoolduse, habemehoolduse ja -viimistluse sarja meestele. See on mõeldud julgetele meestele, kes ei lase ennast piirtitleda. See annab meestele võimaluse väljendada kõiki oma erinevaid külgi võimalikult erinaval ja lihtsal moel.

NIOXIN

NIOXINI toodete taga on enam kui 30 aastat sõltumatut teadustööd ja tegemist on USA-s enim auhinnatud brändiga hõrenevate juuste vastu. Nioxini innovatiivne ja revolutsiooniline tehnoloogia hooldab juukseid tänu optimaalsete tingimuste loomisele peanahal. Pakume valikuid alates tootekomplektidest ja muudest hooldustoodetest kuni uue peanahka taastava 3 osaliste hooldussüsteemideni, et suurendada nii meeste kui ka naiste enesekindlust tänu tervest peanahast alguse saavatele täidlastele ja tervetele juustele.

Nioxin
System Professional Diamond

SYSTEM PROFESSIONAL

TEADUSEST SÜNDINUD ILU.
Kaasaegsetel teaduslikel avastustel põhinev System Professionali eesmärk on pakkuda parimaid integreeritud juuksehooldustooteid. Kiirete lahenduste otsimise asemel otsivad System Professionali teadlased võimalusi individuaalsete juuste vajaduste rahuldamiseks ja nende taastamiseks, et muuta nende juuksed tervemaks ja toidetuks. System Professional kutsub nautima luksuslikku elamust, mida pakuvad kvaliteetsed tootevalemid, mis tagavad suurepärase tulemuse ning sobivad ilusalongidesse ja on kasutatavad kodus.