MEIST

Wella Studio Tallinn on Eesti suurim koolitusstuudio, kust leiate kvalifitseeritud õpetajad, motiveeritud kolleegid, professionaalsed seadmed ja tooted, mis loovad ideaalsed tingimused oma erialaste oskuste arendamiseks ja täiendamiseks.

Meie stuudiost leiate klassiruumi teoreetiliseks ja praktiliseks koolituseks. Samuti on täielikult otseülekanneteks kohandatud otsestuudio, kus korraldame kaugõpet, tooteesitlusi ja fotosessioone.

 

Püsiklientidele pakume eksklusiivseid tingimusi stuudio teenuste kasutamiseks, koolituste korraldamiseks ja uute kollektsioonide loomiseks.

Teie töö edu sõltub saadud teadmistest ja praktikast. Hankige need teadmised meie koolitusstuudios “Wella Studio Tallinn”, vabastage oma potentsiaal ja stimuleerige loovust.

 

Wella Education programmi eesmärk on inspireerida ja koolitada professionaalseid ilueksperte. Pakkudes erakordseid koolitusvõimalusi, toome kokku kogukonna, mida ühendab kirg juuksuristilisti elukutse vastu.

Üheskoos oleme tugevamad – kujundame koos ilutööstust!

Wella stuUdio juht

KOOLITAJAD

Anneli Soonberg

Wella Professionals, Nioxin koolitaja

Annelit võib julgelt nimetada tipptasemel koolitajaks, professionaaliks suure algustähega. Ta on juuksemaailmas töötanud üle 20 aasta ja alates 1997. aastast Wella Professionalsi tunnustatud koolitaja. Ta on täiendanud oma erialaseid oskusi erinevates rahvusvahelistes koolitusstuudiostes Saksamaal, Poolas, Tsehhis, Bulgaarias, Türgis- kõikjal osalenud “Wella Professionals” korraldatud juukselõikuse ja värvimistehnika koolitustel. (“Train the Trainer”). Lisaks on Anneli ennast täiendanud ka Londonis Vidal Sassoon Akadeemias.

Anneli viimaste aastate saavutuste hulka kuulub ka 2 rahvusvahelist tunnustatud akrediteerimist. Anneli omandas “Wella” EdAc haridusakadeemias “Color Master” värvieksperdi kõik tasemed- pronks/hõbe/kuld ning tunnustati “Master Color Expert” kõrgeima värvieksperti diplomiga.

Anneli jagab oma erialaseid kogemusi ja teadmisi ka noortele juuksuritele, osaledes Eesti erinevate juuksurikoolide koolitusprogrammides ja praktikumides.

Anneli on loominguline ja mitmekülgsete huvidega inimenete. Tema suureks kireks on muusika, itaalia keel ja kultuur, kokakunst ja värvikate rooside kasvatamine.

Olga Cerus Soare

Olga Cerus-Soares

Kadus Professional koolitaja

@oliacerussoares
@blowdry.academy.byoliacerus

KADUS Professional koolitaja alates 2007a. , kes omab juuksuritöö kogemust üle 20 aasta. Alates 2020 on ta GlamHair, Tallinnas asuva juuksurisalongi kaasomanikest. Olga on ennast täiendanud erinevatel erialastel värvi-ja lõikuskoolitustel Eestis ja välismaal. Ta on osalenud rahvusvahelisel Wella TREND VISION 2008 võistlusel Eesti finaalis, kus saavutas auhinnalise III koha ja eriauhinna Publikulemmik.
Aastate jooksul on ta oma erialaseid oskusi täiendanud Kadus Professional kaubamärgi juukselõikuse ja värvimistehnika koolitustel Barcelonas, Zagrebis, Budapestis, Milanos ja Saksamaal.
Alates 2022 a on Olga rahvusvahelise Kadus Artistic Team meeskonna liige, esitledes oma inspireerivat nägemust trendikatest seongutest. Olgale meeldib väga luua ise uusi trende ja pakkuda huvitavaid lahendusi oma klientidele.
Olga on juuksurina osalenud mitmetes suurtes meedia -ja ilumaailma projektides- Tantsud Tähtedega (2022) , Tiina Talumehe moeshowd ning loonud suursuguseid soenguid Eest Vabariigi Presindendi vastuvõttudele, mida on korduvalt ära märgitud ka ajakirjanduse poolt.
Olga BlowDry soengukoolitused on oodatud oma praktiliste soengunippide ja lihtsalt teostatavate tehnikate poolest.
Olga inspiratsiooni allikateks on väliskoolitajad, moetrendid, arhitektuur, reisimine ja sport.

Ilja Komarov

Ilja komarov

Wella Professionals, Kadus Professional koolitaja

@ilja_komarov

Wella Professionals koostööpartner ja koolitaja erinevatel värvi- ja lõikuskoolitustel. Ta on juuksurina tegev alates 2010.
Ilja on Wella Professionali loominguline partner alates 2012. Ta on võitnud erinevaid auhindu kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel, sealhulgas auhinnaline kolmas koht Baltikumi Trend Vision suurvõistlusel. Ilja on oma erialaseid oskusi pidevalt täiendanud rahvusvahelistel koolitustel ja seminaridel Londonis, Barcelonas, Maltal, Riias, Vilniuses, Bakuus, Varssavis jne. Ta on osalenud mitmetel “Wella Professionals” korraldatud juukselõikuse ja värvimistehnika koolitustel. (“Train the Trainer”).
Ilja silmapaistvate saavutuste hulka kuulub ka rahvusvaheliselt tunnustatud akrediteerimine “Wella” EdAc haridusakadeemias “Color Master” värvieksperdi II hõbedase tasemega.
Juuksurina on Ilja kirglik ja pühendunud, osaledes aktiivselt moeshowdel, moeseerjate pildistamistel ja erinevates teleprojektides. Teda inspireerivad erinevad kultuurid, disain, kõrgmood, loodus ja reisimine.

Liina Heck

Liina Heck

Sebastian Professional, System Professional koolitaja

Liina on Sebastian Professional ja eksklusiivse salongisarja System Professional koolitaja Eestis, Ilusalong Intersalon omanik ja tegevjuht, tippstilist. Kuulub Kutseliste Juuksurite Vabariiklikku Ühendusse ja on kutsekomisjoni liige.
Liina on täiendanud ennast iga- aastaselt Sebastian Professionals Creative Teami käe all rahvusvahelistes koolitusstuudiotes Darmstadt, Varssav, Riia, Dubai, Viin, Ateena, Nicosia.
Juuksurina töötab Liina juba 25 aastat. Õpinguid alustas Eestis ning edasi Saksamaal juuksurikoolis Amann & Bohn. Sebastiani koolitajana saab ta oma loovust näidata trendide ning värvi-ja lõikustehnikate koolitustel. Inspiratsiooni oma tööde, tegemiste jaoks leiab ta igapäev meid ümbritsevast, olgu see siis kuulsate juuksekunstnike looming, arhitektuur, loodus, mood, erilised inimesed tänaval või emotsioonid muusikast.
Liina ütleb enda kohta „Juuksuriamet on minu jaoks kui kunsti loomine, minu kirg ja minu hobi! Mulle meeldib inimestes näha ilu ning seda ekstra välja tuua. Naudin, kui saan midagi uut ja põnevat välja mõelda ning oma töös katsetada. Parim tasu on säravad ja õnnelikena lahkuvad kliendid! Kuna armastan oma tööd teha kire ja loominguga on mul õnnestunud koostööd nii Eesti kui ka välismaa artistidega nagu Kerli Kõiv, Sevdaliza jt., kus oma loomingulise meeskonnaga on võimalus luua väga kreatiivset ja uudset juuksekunsti. Samuti loome koos meeskonnaga värvi- ja lõikuskollektsioone juuksuritele, mida esitleme nii videote kui ka lavashowdena. Oleme esinenud mitmel Baltikumi Trend Vision Award finaalvõistlustel avangardistlike soengushowdega.“

Deniss Kovalenko

Deniss Kovalenko

Wella Professionals ambasador

Denis on omanimelise salongi „Denis Kovalenko salong“ omanik , tippstilist ja WELLA Professionalsi rahvusvaheline kaubamärgisaadik Eestis. Ta alustas oma juuksurikarjääri kohe peale keskkooli lõpetamist 17-aastasena.
Denis on oma erisalaseid oskusi täiendanud meisterjuuksur Sergei Zverevi juures, “DOLORES” Akadeemias (Moskva), VIDAL SASSOON Akadeemias (London). Lisaks on täiendanud ennast erinevates rahvusvahelistes koolitusstuudiostes värvi-ja lõikuskoolitustel. Ta on õppinud tuntud rahvusvaheliste tippstilistide juures- Patrick Cameron, Uwe Breuer ja Dmitri Vinokurov. Alates 1995. aastast on Denis pannud ennast proovile erinevatel juuksuritele mõeldud võistlustel. Kaks peaauhinda on ta võitnud Wella Trend Vision Award rahvusvahelisel võistlustel.
Denis on esitlenud oma inspireerivaid värvi-ja lõikuskollektsioone juuksuritele nii Eestis kui ka rahvusvahelistel suurkoolitustel. Denis oli suursugusega heategevusprojekti HAIR FUSION SHOW üks algatajatest ja innustajatest.
Denis on loomingiline inimene, keda inspireerivad erinevad kultuurid, disain, kõrgmood, loodus ja reisimine.

Igor Zahharov

Igor Zahharov

Wella Professionals ambasador

MAKE YOUR ID Salongide (3 salongi) omanik, tippstilist, WELLA rahvusvaheline saadik, Eesti juuksurikunsti meister, Euroopa meistrite võistluste (OMC) hõbe ja pronks. Ta on oma professionaalse meisterlikkuse taset täiustanud erinevates akadeemiates Moskvas “Dolores” ja Londonis “Vidal Sassoon” ja TONY&GUY ning külastanud tuntud meisterjuuksurite Patrick Cameroni ja Uwe Breueri meisterklasse.
Igor on pälvinud auhindu mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel, võitnud 3 korda WELLA TREND VISION AWARD Eesti finaali ja esindanud Eestit rahvusvahelistel finaalidel Pariisis (2004), Milanos (2006) ja Barcelonas (2007). Tähtsamateks auhindadeks võib nimetada hõbe- ja pronksmedalit Euroopa meistrite võistlustel (OMC) 2005. aastal nominatsioonis moodne soeng ja värvimine. Igor on ka 2011. ja 2013. a Tallinnas ja 2014. a Riias toimunud heategevusprojekti HAIR FUSION SHOW üks algatajatest ja innustajatest.
MAKE YOUR ID loomingulise juhina esitleb ta igaastaselt oma värvi-ja lõikuskollektsioone.

Jevgeni Blinov

Jevgeni Blinov

Jevgeni on 15 aastat tegutsenud juuksurikunsti alal, teda inspireerivad pidev töö klientidega, konkursid ja fotosessioonid. Ta arvab, et kvaliteetselt tehtud töö on kombinatsioon tehnilisest täiusest ja oskusest asjatundlikult tõlgendada teise inimese soove.
Jevgeni avas Eestis esimese beauty coworking Story Spot’i sõltumatutele meistritele. Jevgeni positsioneerib ennast kui värvi- ja lõikuseksperti. Viib läbi meistriklasse ja koolitusi erineva tasemega juuksuritele. Tema meestekollektsionide koolitused on alati oodatud ja inspireerivad. Paljud õpilased kiidavad Jevgenit kui ülimalt tähelepanelikku, kannatlikku ja tehniliselt tugevat koolitajat.

KERLI PÄRNA

Kerli Pärna

Wella Professionals koolitaja

@kerli_parna

Kerli on aktiivne ja särav tegevjuuksur 2012. aastast. Wella Professionalsiga on ta töötanud oma värvika juuksurikarjääri algusest kuni tänaseni. Kerli jaoks on tähtis hoida end aktiivsena ja ammutada inspiratsiooni andekate tipptegijate loomingust. Alati on midagi uut õppida või just vastupidi, mõningaid vanu nippe meelde tuletada ja taasavastada. Uudishimulikuna ja inspiratsiooni otsides läbis ta 2021.a Tallinnas meisterjuuksurite kursuse, mis andis uue tõuke sammuke edasi astuda. Nüüdsest on Kerli oma isikliku Salvei Stuudio juuksurisalongi omanik Karlova südames.
Kerlit inspireerivad andekad, hea huumoriga ja siirad inimesed. Palju on tal õppida ka loodusest meie ümber, kus ilu on vaatja silmdes! Oma vaba aja veedab ta palju looduses koos perega. Samuti paelub teda loominguline käsitöö(makramee).

Ta on Wella Professionalsi poolt sertifitseeritud koolitaja, kes on saanud terviklikud baasteadmised värvi-ja helestustoodetest ning erinevatest hooldus-ja viimistlussarjadest!

Alates aprillist 2024  on ta  tunnustatud rahvusvahelise “Wella” EdAc haridusakadeemia “Color Master” värvieksperdi III BRONZE tasemega.

HANNA NIGUL

Hanna Nigul

Wella Professionals koolitaja

@hannanigul_hairdesign

Hanna on aktiivne ja särav tegevjuuksur 2013. aastast. Ta on läbinud juuksuriõpingud Tallinna Tööstushariduskeskuses. 2014. aastal võitis ta üleriigilise “Teeninduse Teemant” konkursi raames parima noorjuuksuri tiitli Eestis. 2016. aastal lõpetas taaskord õpingud Tallinna Tööstusharidukeskuses, seekord juuksurite täiendõppe meistriklassis. Peale meistriklassi lõpetamist omandas ametliku juuksuri praktika juhendaja litsentsi.
Wella Professionalsiga on ta töötanud oma värvika juuksurikarjääri algusest kuni tänaseni.
Hanna omab aastatepikkust töökogemust suuremates juuksurisalongides, kuid alates 2021.a on ta siikliku hubase juuksurisalongi Hanna Nigul Hairdesign omanik.
Hanna hindab oma töös väga kvaliteeti ning rõhub iga kliendi puhul individuaalsele lähenemisele, sest peab hoolitsetud ja säravat soengut iga inimnese esmaseks visiitkaardiks. Ta annab alati endast 100%, et kliendid lahkuksid salongist heatujuliste ning hoolitsetutena.
Hanna armastab uusi väljakutseid ja talle meeldib väga endale selgeks teha, kuidas juuksekunsti maailmas erinevad keemilised koostised toimivad ning omavahel reageerivad.
Hannat inspireerivad uued rõivatrendid ning värvid loodusest. Ta on aktiivne looduses puhkaja ja väikelapse ema. Vabal ajal tegeleb ka põneva motospordiga.

Ta on Wella Professionalsi poolt sertifitseeritud koolitaja, kes on saanud terviklikud baasteadmised värvi-ja helestustoodetest ning erinevatest hooldus-ja viimistlussarjadest!

Alates aprillist 2024  on ta  tunnustatud rahvusvahelise “Wella” EdAc haridusakadeemia “Color Master” värvieksperdi III BRONZE tasemega.

Anneli Sootna

Anneli Sootna

OPI koolitaja

@annelisootna

Anneli Sootna liitus OPI kaubmärgi koolitajana üle 5 a tagasi. OPI kaubamärgiga on tal kasutuskogemusi üle 10 aasta. Anneli on omandanud Iluteeninduse erakoolis kaasaegse iluteeninda eriala 16 aastat tagasi. Kahekümnendates asutas ta oma ilusalongi Tallinna kesklinnas , mis oli ja jäi ainsaks OPI täiskonseptsiooniga küünesalongiks Eestis.
Anneli on oma erialaseid küünetehniku oskusi pidevalt täiendanud rahvusvahelistel koolitustel ja seminaridel Londonis, Ateenas ja Riias.
Anneli omandas “Wella Company” EdAc haridusakadeemias tunnustatud koolitaja baastaseme diplomi.

Täna jagab Anneli oma inspireerivaid kauaaegseid erialaseid oskusi koolitajana OPI koostööpartneritele ja huvilistele. Iluteenindajana on Anneli väga hinnatud oma täiusliku maniküüri-ja pediküüriteenuste poolt.

Anneli hindab klassikalist stiili ja lihtsat naiselikku ilu. Särav ja hea enestunne saab alguse kaunist maniküürist, mis perfektselt teostatud.

MÜÜGIESINDAJAD

Diana Saar

Diana Saar

Harjumaa ja Ida-Eesti

[email protected]

+372 516 21 88

Ulla Kindel

Ulla Kindel

Harjumaa ja Lääne-Eesti

[email protected]

+372 51 22 716

Anneli Lepp

Anneli Lepp

Lõuna-Eesti ja Pärnumaa

[email protected]

+372 51 17 795

Müügisekretärid